Maksymalni

Oficjalne forum forumowej grupy - Maksymalnie Kreatywni :D

Ogłoszenie

POCZĄTKI FORUM MAX!!! ^^

#1 2013-10-27 13:31:16

Batmen

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 34
Punktów :   

MOTYWACJA!

Cześć!

Tą wiadomość piszę o 1 w nocy, więc z góry przepraszam za wszelkie "bzdury" które mogą się wplątać w ten tekst
Wczoraj kończąc mój pomysł ( została mi już tylko grafika ) postawiłem sobie pytanie i doszedłem do pewnego wniosku. To pytanie brzmiało "Dlaczego MAX się nie rozwija?...". Odpowiedź znalazłem już po paru minutach.
Obecnie celem nadrzędnym grupy jest tworzenie pomysłów. Jak my to interpretujemy? Mniej więcej tak - "Jesteśmy w MAX po to, aby stworzyć parę wspólnych pomysłów ". Ta interpretacja jest poprawna, ale zdecydowanie za wąska. Prawidłowo, powinno to brzmieć tak: "Jesteśmy w MAX po to, aby tworzyć wspólnie pomysły, oraz udzielać wsparcia przy osobistych pomysłach." - trochę to głupio brzmi, ale chodzi w tym o to, że MAX to nie tylko "wytwórnia pomysłów", ale także "centrum korekty". Dziś dodałem tu swój flagowy pomysł. Mam nadzieję że pomożecie mi go trochę udoskonalić, aby był jeszcze lepszy ( ubzdurałem sobie że ten pomysł jest super ). Mam nadzieję że do 17 go poprawię ( widać nie uda mi się tego zrobić do 17. Mam nadzieję że przynajmniej do jutra mi się uda go poprawić -.- ) - jeśli mi w tym pomożecie - i będę mógł z dumą umieścić na samym dole tematu napis "Pomysł stworzony we współpracy z MAX".
Mam nadzieję że ta wiadomość w pewnym stopniu was zmotywuje. Zacznijcie zapełniać dział "Wasze pomysły". Pokażcie prawdziwy potencjał grupy MAX! Musicie wiedzieć że wiąże z wami wielkie nadzieje - zresztą nie tylko ja
A tak przy okazji, chciałbym wam powiedzieć, że grupa może zostać grupą oficjalną ( tak jak kiedyś EP ), ale jeśli nie "wyrzucimy swojego lenia za okno"* - może zostać nawet usunięta.

*Nie interpretujcie tego dosłownie. Jeśli macie w domu kogoś kto się leni, nie wywalajcie go przez okno ._.
To wam nie pomoże + ten leń może być przez to smutny :c

Cóż jeszcze pozostało mi tu do dodania...
Weźcie się do roboty! ^^

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Offline

 

#2 2013-10-27 18:36:19

patrykos131

Powoli coś się zmienia...

Zarejestrowany: 2013-10-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: MOTYWACJA!

Mnie zmotywowała i to bardzo lecę zobaczyć twój pomysł ;D .

Offline

 

#3 2013-10-27 23:08:01

KrólJJ

Już coś widać

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 27
Punktów :   

Re: MOTYWACJA!

Nudna ta twoja mowa.

Offline

 

#4 2013-10-28 17:55:09

Tajniak01

Już coś widać

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 25
Punktów :   

Re: MOTYWACJA!

widać, że o pierwszej w nocy   

Offline

 

#5 2013-10-29 21:07:06

Yankes

Powoli coś się zmienia...

Zarejestrowany: 2013-10-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: MOTYWACJA!

Chyba już Twój mózg się wyłączył

Offline

 
Dla ludzi kreatywnych...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligaf12007.pun.pl www.narutoreverse.pun.pl www.glogera.pun.pl www.sredniowiecze-rpg.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl