Maksymalni

Oficjalne forum forumowej grupy - Maksymalnie Kreatywni :D

Ogłoszenie

POCZĄTKI FORUM MAX!!! ^^

#1 2013-10-25 07:43:02

Bitman

Powoli coś się zmienia...

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 17
Punktów :   

Galeria

http://www.max.czo.pl/topics1/5.htm#16

Link do mojego pomysłu z pierwszego (a właściwie drugiego) forum MAX - wklejam tu bo chyba nie wszyscy widzieli

Offline

 

#2 2013-10-25 19:33:58

 StarsWoman

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: Galeria

Dla ułatwienia wklejam tekst pomysłu:

Spoiler:

Galeria - byłoby to dostępne w zakładce "Mój bohater" obok notatnika, ikonka wyglądałaby jak zdjęcie
Po kliknięciu w nią otwierałoby się okienko, w którym bohater mógłby umieszczać różne zdjęcia z gry (np wbicie 200 lvla itp)
Nie byłyby to jednak normalne zrzuty ekranu (z komputera), bo gracz mógłby umieszczać jakieś brzydkie obrazki...
Obok tego pytajnika byłaby ikonka wyglądająca jak aparat, po kliknięciu na niego wyskakiwałoby okienko "Czy chcesz zachować to zdjęcie? Tak/Nie" (obok miniaturka tego zdjęcia) i obok miejsca na wpisanie krótkiego opisu zdjęcia.
Zdjęcia można by było pobierać na komputer, usuwać (przez autora), autor mógłby także włączyć funkcje oceniania (w gwiazdkach) i komentowanie (komentarze autor zdjęcia bądź komentarzu oczywiście także mógłby usuwać)
Autor mógłby też ustawiać, czy galeria widoczna jest dla wszystkich, dla znajomych, drużyny, dla siebie bądź dla poszczególnych osób
Osobne zdjęcia także miałyby takie opcje

P.S. Te zdjęcia to nie pełne zrzuty ekranu tylko coś w stylu tego: http://scr.hu/1ovm/5prha

Jak Wam się podoba?
Co byście ewentualnie poprawili?
Napisałem chyba wszystko, jak sobie coś przypomnę to dopiszę ^^

Można powiedzieć, że w na nowo wznawiamy dyskusję ^^

Ostatnio edytowany przez StarsWoman (2013-10-25 19:36:19)

Offline

 

#3 2013-10-25 23:54:52

 JustynaJażyna

Powoli coś się zmienia...

Zarejestrowany: 2013-10-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Galeria

Mamy tu raczej męskie grono, więc pewnie i tak nie będziecie wiedzieć o co chodzi, ale to mi przywodzi na myśl albumy jakie były w simsach:) Teraz jak są zwierzaki tym bardziej taki album byłby dobrym pomysłem, ale może zamiast takich screenów po prostu obrazek samej ramki z informacją o  wbiciu lvlu, zdobyciu bohaterskiego czynu, dołączeniu do drużyny, pokonaniu łotra, naszym fajnym stroju? Może przy naszej postaci, zwierzaku, tych "wyskakujących okienkach" umieszczać ikonkę aparatu i po wciśnięciu to lądowało by w galerii? Ramki z levelami, bohaterskimi czynami, wstąpieniem do drużyny odkryciem strefy, wygrana walką itd byly by tam wstawione porostu, a jeśli chodzi o naszą postać czy zwierzaka pojawiałaby się nie na tle "bohaterskiego pokoju" czy lumpeksy tylko na jakimś specjalnym tle (mogłoby być kilaka do wyboru). Mam nadzieje, że zbytnio nie namieszałam:)

Offline

 

#4 2013-11-02 23:40:39

 StarsWoman

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 47
Punktów :   

Offline

 
Dla ludzi kreatywnych...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.narutoreverse.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.sredniowiecze-rpg.pun.pl www.moskitiera.pun.pl